Xiaomi Civi 4 sinyalleri heyecan yarattı

Vivo ile rekabet halinde olan Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modeli Civi 4‘ün yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bir duyumcunun paylaştığı bilgilere göre bu cihazın çıkış tarihi hakkında ipuçları verildi. Bu duyumcu, cihazın Mayıs ayında tanıtılacağını öne sürdü. Eğer bu bilgiler doğruysa, Xiaomi Civi 4‘ün önceki modeli gibi yine Mayıs ayında tanıtılacağı anlamına geliyor.

Duyumcuya göre, bu akıllı telefon Honor’un numaralı serileriyle rekabet edecek ve performans ve kamera alanlarında önemli iyileştirmeler sunacak. Xiaomi’nin önceki Civi modellerinde olduğu gibi, markanın sınırlı sayıda özel versiyonlar içeren işbirliği temalı hediye kutuları çıkarmaya devam edeceği belirtiliyor.

Xiaomi Civi 4 sinyalleri heyecan yarattı

Bunlardan başka, daha önce sızdırılan bir bilgide telefonun MediaTekDimensity 8300-Ultra yonga setiyle güçlendirileceği iddia edilmişti. Ancak bu bilgi geçen Kasım ayında geldi ve o zamandan bu yana herhangi bir güncelleme yapılmadı. Bu nedenle yonga seti detayını biraz şüpheyle karşılamakta fayda var.

Ayrıca, güvenilir Çinli bir duyumcu olan Digital Chat Station da Ocak ayının sonlarında Civi 4 hakkında bazı bilgiler paylaştı. Ona göre cihaz, hafifçe kavisli bir 1.5K ekran, metal bir çerçeve ve üçlü kamera sistemi ile gelecek.

Eğer duyumcunun iddiasına göre cihaz Mayıs ayında piyasaya sürülecekse, önümüzdeki günlerde cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir