Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Zamanı Geliyor!

Kripto para piyasasında bugün coşku hakim. Lider kripto para Bitcoin patladı ve 42 bin doların üzerinde dolaştı. Altcoin’ler Bitcoin’in ardında kalsa da analistler, onların da zamanın geldiğini düşünüyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist 4 altcoin için iyi bir koşunun vaktinin geldiğini söylüyor.

Analist, bu altcoin için %30’luk bir yükseliş öngörüyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa haftaya büyük bir moralle başladı. Bitcoin, daha sonra biraz geri çekilse de önündeki bütün engelleri kırarak 42 bin doların üzerine çıktı. Altcoin’ler şimdilik nispeten daha düşük performans gösterse de onların da vakti gelmiş olabilir. Rekt Capital takma isimli analist, altcoin fiyatının aylık direnci olan 0,10 doların üzerinde kapanmasının ardından TRX’in Kasım ayını yükselişle kapattığını söylüyor. Analiste göre TRX’in, yukarı yönlü hedefine doğru ilerlemeden önce önceki direnç seviyelerini desteğe dönüştürmek için kısa vadeli düşüşler görmesi mümkün. Bununla birlikte analist, daha sonraki hedeflerini yukarıya koyuyor:

Tron aylık olarak kırmızının üzerinde kapandı. Şimdi potansiyel olarak fiyatı düşüşün yeniden test edilmesi için ayarlıyor 0,10 dolar seviyesi daha önce 2021’in sonlarında direnç olarak hareket etti. Şimdi yakında destek olarak yeniden test edilebilir. Burada tutunmak, TRX’i 0,13 dolar (kırmızı) seviyesinin yeniden ziyaret edilmesi için konumlandıracaktır.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada, yazı sırasında TRON, 0,104 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, aylık grafiğinde yaklaşık %6 artış kaydetti. Analistin hedefine ulaşması TRX için yaklaşık %30’luk bir yükseliş anlamına geliyor.

Bu altcoin hedefi vurmaya hazır!

Analist, daha sonra Aave’ye (AAVE) bakıyor. Rekt Capital, kripto varlığının yükselişte ve hedefini 111 dolardan vurmaya hazır olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Başarılı yeniden testten sonra fantastik % 20 yukarı hareket. AAVE, zaman içinde yukarıdaki 111 dolar seviyesine (turuncu) kadar daha fazla yukarı yönlü olabilir.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada, yazı sırasında yaklaışık AAVE 99 dolardan işlem görüyordu. Piyasa yeşil renkte iken altcoin yaklaşık %3,8 kırmızı bölgede duruyor.

Rekt Capital, LINK ve DOT’ta yülselişte

Analist ayrıca merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ile ilgili tahminlerini de güncelliyor. Rekt Capital, Chainlink’in 14,00 doların üzerinde işlem gördüğü sürece yükseliş trendini sürdüreceğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu yorumu yapıyor:

LINK: Hala kırmızı kutunun altını destek olarak tutuyor. Chainlink’in yükseliş trendini sürdürmesi için burada fiyat istikrarının devam etmesi gerekiyor.

Kaynak: Rekt Capital

Bu yazının yazıldığı sırada LINK, 15,60 dolardan işlem görüyordu. LINK de bugün kırmızı bölgede olan altcoin projeleri arasında yer alıyor.

Analist, son olarak birlikte çalışabilir Blockchain Polkadot’a (DOT) göz atıyor. Rekt Capital, altcoin fiyatının yükseliş trendine yeni başladığını ileri sürüyor. Bu bağlamda analist, “Polkadot resmen ana piyasa yapısından koptu. Formasyonun tepesine yapılacak herhangi bir düşüş, eğer gerçekleşirse, muhtemelen yeni bir makro yükseliş trendindeki kırılmayı tam olarak teyit edecektir.”

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada, yazı sırasında DOT, hala Rekt Capital’in diyagonal direncinin üzerinde işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir