Netflix’te Dünya Sıralamasında İlk Üçe Girmişti: Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisinin 2. Sezonu Gelecek mi?

‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ dizisi Netflix’e adeta damga vurdu. Geçtiğimiz hafta yayınlanan dizi kısa sürede büyük ilgi gördü. Melisa Sözen’in başrolünde yer aldığı yapım yalnızca ülkemizde değil dünya çapında beğeni topladı. Dijital platformda gündem olan ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ dizisinin ikinci sezonunun gelip gelmeyeceği merak edildi elbette. 

1441 Productions imzalı ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’  dizisinin ikinci sezonu hakkında yapım şirketinden açıklama geldi. Gelin detayları görelim…

Uzun süredir merakla beklenen ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ dizisi Netflix’te 24 Mart’ta izleyici karşısına çıktı.

Başrolünde Melisa Sözen’in yer aldığı yapım, Perihan Mağden’in Haziran 2007’de piyasaya sürülen aynı adlı romanın serbest bir uyarlaması olarak yayınlandı.

Senaryosunu Ertan Kurtulan’ın kaleme aldığı yapımda Sözen’e, Eylül Tumbar ve Musa Uzunlar da eşlik ediyor.

Gündem olan dizide, yalnızca otellerde kalarak kaçak bir yaşam süren anne ile genç kızı Bambi’nin karşılaştığı tehditlerle mücadelesi ve geçmişlerindeki sır perdesinin aralanması anlatılıyor.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında dikkat çekmeyi başardı.

Netflix ölçümlerine göre, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi yayınlandığı ilk üç günde 19 milyon 410 bin saat izlenerek ‘Dili İngilizce Olmayan Diziler’ listesine üçüncü sıradan giriş yapmayı başardı.

Beğeni toplayan yapım tam 33 ülkede de ‘Top 10’ listesine girmeyi başarırken, ilk üç günlük izlenmeye göre Netflix’in yerli dizileri içinde en iyi açılışı yapan yapımı da oldu.

Toplam 7 bölümden oluşan ilk sezonuyla sosyal medyada beğeni toplayan yapımın ikinci sezonu için araştırmalar başladı bile.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, 1441 Productions’ın patronu İrfan Şahin konuyla ilgili “Şimdilik 2. sezon için bir planımız yok” ifadelerini kullandı.

Yapım patronu dizinin yalnızca bir sezon olarak planladığını da ifade etti.

Sizin konuyla ilgili düşünceleriniz neler? Buyurun yorumlara…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*